Sběr pomerančové kůry bude ukončen 18.6. 2021.
Nasbíranou pomerančovou kůru můžete předat paní Zářecké.

Akce proběhne 15. 6.2021. Sejdeme se před budovou školy v 15 hodin. Zde si paní učitelky převezmou Vaše děti a odvedou je na prohlídku školy a do třídy.  Konec akce bude v 16:30. Prosíme rodiče, aby počkali před školou. S sebou dejte dětem penál s pastelkami a dobrou náladu. Pokud máte zájem, abychom si vyzvedli Vaše děti přímo z MŠ Choltice, podepište tam prosím souhlas s vyzvednutím dítěte.

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáků se bude konat 28.6.2021 od 16:00.

Mgr. Iva Sedláčková, ředitelka školy

Od 8.6. je možná výuka bez roušek (jak učitelé, tak žáci) v 11 krajích (kromě ZL, JČ a LB). O přestávkách a ve společných prostorách (šatny, chodby apod.) povinnost nošení roušek zůstává. Více informací v připojeném souboru.

Mgr. Iva Sedláčková, ředitelka školy

DFJP primestsky tabor letakChcete strávit zajímavý prázdninový týden?
Dopravní fakulta Jana Pernera pořádá
Příměstský tábor
12. – 16. července 2021

Hlavní program:

• výroba koženého pouzdra na tužky nebo měšce
  • výroba bloku v kožených deskách
  • výroba přívěšku na klíče (návrh v CADu na počítači, vyfrézování z překližky nebo hliníku)

Doprovodný program:

• teambuildingové a logistické hry
  • lukostřelba
  • další aktivity

Cena: 2 900,- Kč;

V ceně je zahrnuto:

• Aktivní dopolední i odpolední program v čase 9:00 – 16:00 hodin
  • Denně dopolední svačina a odpolední svačina, v případě zájmu bageta k obědu (možnost ohřátí přineseného oběda)
  • Pitný režim
  • Materiál na výrobu všech uvedených výrobků

Kontakt: Zlatuše Sojková
Telefon: 466 036 409, 601 082 714
www.dfjp.upce.cz/dfjp/primestsky-tabor-2021

Změny v provozu školy od 24.5.2021

1. Nově se umožňuje využívání šaten (u tělocvičen) při sportovních činnostech.
  2. Mění se doba po prodělání covid-19 z 90 na 180 dní od pozitivního testu na přítomnost viru SARS-CoV-2, po kterou není nutné podstupovat testování.
  3. Jsou umožněny jednodenní exkurze.
  4. Školy v přírodě a školní akce s přespáním zatím nejsou povoleny, pravděpodobně budou moci být realizovány od 31.5.2021.
  5. Osoby, které byly očkovány proti onemocnění covid-19 se nemusí testovat, pokud doloží, že:
    1. od první dávky (při dvoudávkovém schématu) uplynulo nejméně 22, ale ne více než 90 dní,
    2. absolvovaly obě dávky očkování, od první uplynuo nejméně 22 dní, ale ne více než 9 měsíců,
    3. od první dávky (při jednodávkovém schématu) uplynulo nejméně 14 dní, ale ne více než 9 měsíců.
  6. Stále platí dodržování všech hygienických pravidel dle aktuálně platných nařízení.

Prosíme rodiče o navrácení tabletů, které jste měli vypůjčené na distanční výuku.