Opět začal od října kroužek keramiky. Celý rok tvoříme výrobky, které si děti odnesou postupně  domů. Vyrábíme i dárečky pro budoucí prvňáčky. V průběhu roku se můžete podívat na fotky našich výrobků, které jsme vytvořili. Čeká nás ještě hodně práce v  keramické dílně. Všichni se na kroužek těšíme, nejen proto, že si něco vyrobíme, ale hlavně proto, že se pobavíme.

Keramika 22 23 18 Keramika 22 23 06 Keramika 22 23 21
camera Další foto...    

Markéta Zářecká

O hodinách Praktických činností se dívky 6.A, B věnují různým aktivitám. Dnešní dvouhodinovku jsme zdobily gravírováním a jinými technikami skleničky a díky tomu vznikly velmi povedené svícínky. Krásná dekorace k Halloweenu, Dušičkám nebo jen tak...

Prac cinnosti 6 divky svicinky 04 Prac cinnosti 6 divky svicinky 09 Prac cinnosti 6 divky svicinky 13 Prac cinnosti 6 divky svicinky 24
camera Další foto...      

Mgr. Zuzana Vyhnálková

Od října do května vždy v úterý odpoledne se scházeli někteří žáci 1. – 3. ročníku na kroužku Pohybové hry. Děti měly možnost cvičit na nářadí, hrát různé míčové hry, posilovat, soutěžit, šplhat atd. Jak to na našich hodinách vypadalo, si můžete prohlédnout v galerii.

Pohybove hry 01 Pohybove hry 11 Pohybove hry 16 Pohybove hry 17
 camera Další foto...      

Mgr. Zuzana Bílková

Ani v letošním náročném roce jsme nezaháleli v kroužku Všeználci.  Stavěli jsme domina, zkoušeli statickou elektřinu, měřili objem a vyzkoušeli mnoho dalšího. Těšíme se na další bádání v příštím roce.

vseznalci 01 vseznalci 02 vseznalci 03 vseznalci 04

Mgr. Marie Brožová

V letošním školním roce 2018/2019 navštěvuje kroužek 38 dětí. Scházíme se v pondělí a ve středu v naší keramické dílně. Děti si svoje hotové výrobky odnáší domů. Vyrábíme i dárečky pro budoucí prvňáčky a drobné předměty na některé akce pořádané Městysem Choltice. V průběhu roku se můžete podívat na fotografie našich výtvorů. Čeká nás ještě hodně práce v keramické dílně. Všichni se na kroužek těšíme nejen proto, že si něco vyrobíme, ale hlavně proto, že si užijeme spoustu legrace.

keramicky krouzek 01 keramicky krouzek 02 keramicky krouzek 20 keramicky krouzek 31
 camera Další foto...      

Markéta Zářecká

Dne 28.5.2017 se členové mysliveckého kroužku zúčastnili okresní soutěže o ZST.

I přesto, že s námi nemohl jet naš kamarád a milovník přírody, který v loňském roce postoupil na celostátní kolo o ZST, se náši žáci choltické školy umístili na krásných místech. Zásluhou nejmlašího člena soutěže Karolínky Kubelkové jsme získali krásné 3. místo v mladší kategorii od první do páté třídy.

Členové mysliveckého kroužku soutěžili z vědomostí, kynologie, botaniky, poznávaní zvěře, naučné stezky kde museli děti poznávat rostliny a byliny, a zavěrečným vědomostním testem z historie, zdravovědy, kynologie, popisu zvěře a krmných zařízení.

ZST okresni kolo Pardubice 01 ZST okresni kolo Pardubice 02 ZST okresni kolo Pardubice 03 ZST okresni kolo Pardubice 04
ZST okresni kolo Pardubice 05 ZST okresni kolo Pardubice 06 ZST okresni kolo Pardubice 07 ZST okresni kolo Pardubice 08

 Pavel Kubelka