10. října se uskutečnila na naší škole již tradiční akce "Bílá pastelka".

  Jedná se o veřejnou sbírku, pořádanou Sjednocenou organizací nevidomých a slabozrakých ČR (SONS ČR), proběhnla u příležitosti Mezinárodního dne bílé hole.

  Naši žáci prodali pastelky v hodnotě 7 592,- Kč.

  V minulém školním roce se 3.A zapojila do projektu pro seniory Pošlete vzkaz příběhem pořádaného VZP. Zúčastnili jsme se prostřednictvím vyprávění paní Hany Pivoňkové s názvem Chrousti, husy a hřbitovní zkouška odvahy, ke kterému děti kreslily obrázky. Knihu v elektronické podobě lze prohlédnout na stránkách VZP. Tištěnou podobu máme zatím přislíbenou. Musím opětovně říci, že jsme si toto setkání s milou paní Pivoňkovou velmi užili a děkujeme za ně.

  PROLISTOVAT SI KNÍŽKU

  Za letošní 4.A třídní učitelka I. Benešová          

  podekovani zivot detem

  Srdečně Vám děkujeme za organizaci sbírky ve školním roce 2022/2023.

  Potěšilo by nás, kdybyste si s dětmi našli chvíli času a podívali se na reportáže, které natáčíme s nemocnými dětmi http://www.zivotdetem.cz/c/projekty/pribehy-deti/, aby jste věděli, jak je Vaše pomoc důležitá a na Zábavné odpoledne ze dne 19.9.2022 - zahájení Srdíčkových dnů  https://www.youtube.com/watch?v=bB-vBWzDnpg

  Zdenka Křupková
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  Život dětem, o.p.s.
  Koclířova 771, 198 00 Praha 9 - Kyje
  tel.: +420 284 840 032
  www.zivotdetem.cz

  Děti z prvního stupně základní školy jsou na Vánoce připravené - nazdobily vánoční stromečky, které si samy na první adventní neděli rozsvítily před Obecním úřadem městyse Choltice. Stromečky zdobí a osvětlují nově zrekonstruovaný prostor před vchodem do úřadu. Přijďte se podívat a nasát atmosféru nejkrásnějších svátků v roce. 

  zdobeni stromecku 01 zdobeni stromecku 03 zdobeni stromecku 12 zdobeni stromecku 15
  camera Dalši foto...      

  Mgr. Vítězslava Stodolová

  11. - 12. října se uskutečnila na naší škole již tradiční akce "Bílá pastelka".

  Jedná se o veřejnou sbírku, pořádanou Sjednocenou organizací nevidomých a slabozrakých ČR (SONS ČR), proběhnla u příležitosti Mezinárodního dne bílé hole.

  Naši žáci prodali pastelky v hodnotě 5 175,- Kč.

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality