Pangea VojtaV pátek 14. června 2024 se Vojta Nevečeřal ze 7. B zúčastnil ve Velkém kongresovém sále Nové budovy Národního muzea finálového kola matematické soutěže Pangea a jeho úspěch je obrovský. Vojta totiž obsadil 7. místo, a to v konkurenci 347 žáků ze 191 různých českých škol.

Moc gratulujeme!

Mgr. Blanka Váňová

Pardubicky praminek

Literární soutěž O pardubický pramínek vyhlašovaná Krajskou knihovnou v Pardubicích má mnohaletou tradici. Letošní téma znělo Prstem po mapě.

Naši žáci se již několikrát pokusili zaujmout porotu svým spisovatelským uměním a letos to dopadlo výborně. Žákyně Eliška Mládková ze 6. A obsadila 1. místo ve své kategorii. Sice si nemohla užít slavnostní vyhlášení vítězů v pardubickém sále Jana Kašpara, o ceny však nepřišla.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Eva Nevečeřalová

Gratulujeme mažoretkám k jejich krásnému umístění na MIA Festival finále v pražské Lucerně.

FINÁLE MIA FESTIVAL A GRANDFINÁLE  2.6 2024

Formace přípravka Šly panenky silnicí - 4. místo z 8
    Formace kadetky Cesta do Afriky - 2. místo z 8
    Miniformace juniorky Tancovačka - 1. místo z 7
    Miniformace seniorky Enola Holmes - 2. místo z 7
    GRANDFINÁLE - kadetky - 6. místo z 13

1 misto 2 misto 1 misto
    1 misto 1 misto Finále Mia festival

Cholticky kaprik

Dne 25.5.2024 proběhla v Cholticích soutěž Choltický kapřík.

Gratulujeme všem našim žákům, kteří si vychytali krásná umístění.

Mgr. Iva Sedláčková

Preloucky kaprik

Gratulujeme našemu žákovi Davidu Kolářovi ke krásnému umístění v soutěži Přeloučský kapřík, která se konala 4.5.2024.

Petrův zdar!

Mgr. Iva Sedláčková

My se o své zdraví bát nemusíme, protože ve škole máme několik skvělých žáků – zdravotníků, kteří nás reprezentovali na soutěži Hlídek mladých zdravotníků. Ta letos proběhla ve Skautském centru v Pardubicích v pondělí 6. května 2024. Za vzornou reprezentaci školy bych ráda poděkovala: Emě Cingelové, Tomáši Vášovi, Justýně Podhorníkové, Markétě Skřivánkové, Elišce Janebové, Alžbětě Krejcarové, Michaele Knéblové, Tereze Černé, Amálii Abreškové, Nicolle Trpišovské a Tereze Plačkové.

mlady zdravotnik 01 mlady zdravotnik 02 mlady zdravotnik 03 mlady zdravotnik 04 mlady zdravotnik 05

Mgr. Hana Ošlejšková