Školní družina má čtyři oddělení, která navštěvuje 100 dětí z 1. stupně.
    Vychovatelkami jsou:

Oddělení Jméno Kontakt
    1.odd., VV Markéta Zářecká   728 929 829
    2.odd. Renata Koubová   733 715 072
    3.odd. Regina Bornová

604 140 757
    4.odd. Lenka Jiřišťová   604 140 787

PLATBA ŠKOLNÍ DRUŽINY při ZŠ Choltice

Rodičům je účtován příspěvek na provoz školní družiny na základě Vyhlášky č. 74/2005 §14.

Výše platby:
    50,- Kč ranní družina
    150,- Kč odpolední družina
    150,- Kč ranní i odpolední družina

Způsob placení:
    bezhotovostním převodem nebo trvalým příkazem na účet školy 260 16 87 599/2010
    VS: evidenční číslo žáka (bez mezer a lomítek)
    SS: 2324

Platbu lze provést:
    jednorázově do 20.10.2023 - 1 465,-Kč
    na dvě splátky do 20.10.2023 - 600,-Kč do 20.2.2024 - 865,-Kč

POZOR: Pro školní rok 2023/2024 bude úplata za měsíc březen snížena dle vyhlášky 74/2005 Sb. § 11.

BELLhop - nový elektronický způsob vyzvedávání dětí ze školní družiny

Od 1. října 2021  zavádíme na naší škole nový systém pro vyzvedávání dětí ze školní družiny.

Jedná se o moderní elektronický systém BELLhop, který přináší příjemnější, rychlejší, bezpečnější a hlavně s ohledem k situaci posledních měsíců, mnohem hygieničtější způsob vyzvedávání dětí ze ŠD.

Plán akcí školní družiny na šk. rok 2023/2024

Červený podzim

Září

• Škola (vyrábíme rozvrh hodin, záložky, stojánek na tužky)