Okresní kolo soutěže o ZST

  Dne 28.5.2017 se členové mysliveckého kroužku zúčastnili okresní soutěže o ZST.

  I přesto, že s námi nemohl jet naš kamarád a milovník přírody, který v loňském roce postoupil na celostátní kolo o ZST, se náši žáci choltické školy umístili na krásných místech. Zásluhou nejmlašího člena soutěže Karolínky Kubelkové jsme získali krásné 3. místo v mladší kategorii od první do páté třídy.

  Členové mysliveckého kroužku soutěžili z vědomostí, kynologie, botaniky, poznávaní zvěře, naučné stezky kde museli děti poznávat rostliny a byliny, a zavěrečným vědomostním testem z historie, zdravovědy, kynologie, popisu zvěře a krmných zařízení.

  ZST okresni kolo Pardubice 01 ZST okresni kolo Pardubice 02 ZST okresni kolo Pardubice 03 ZST okresni kolo Pardubice 04
  ZST okresni kolo Pardubice 05 ZST okresni kolo Pardubice 06 ZST okresni kolo Pardubice 07 ZST okresni kolo Pardubice 08

   Pavel Kubelka

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality