Škola v přírodě 3.AB - Masarykova chata

Masarykova chata 1. den

Po příjezdu ma Masarykovu chatu jsme se ubytovali na pokojích. Po obědě jsme se vydali prozkoumat okolí a při té příležitosti si děti zahrály poznávací hru a stavěly z přírodnin domečky a bunkry.

Svp 3AB 1den 03 Svp 3AB 1den 07 Svp 3AB 1den 23 Svp 3AB 1den 39

Masarykova chata 2. den

V úterý byl celodenní výlet - pěšky z kopce do Deštného, tam jsme strávili pár hodin v lanovém parku. Cesta zpět do strmého byla náročnější, ale na večerní aktivity už byly děti opět v plné síle 😀

Svp 3AB 2den 04 Svp 3AB 2den 05 Svp 3AB 2den 31 Svp 3AB 2den 40

Masarykova chata 3. den

Dnešní den byl po včerejším výšlapu spíše odpočinkový. Celý den jsme strávili u chaty. Dopoledne proběhla olympiáda nejen ve sportovních disciplínách. Odpoledne si děti vyráběly náramky a den byl zakončený postřehovou hrou.

Svp 3AB 3den 04 Svp 3AB 3den 02 Svp 3AB 3den 31 Svp 3AB 3den 34

Masarykova chata 4. den

Dopoledne děti pracovaly ve skupinách na stanovištích. Na každém stanovišti byla připravena otázka týkající se přírody. Po obědě, po krátkém poledním klidu, jsme se vydaly na Velkou Deštnou, kde jsme vystoupili na rozhlednu. Večer nechybělo tradiční opékání buřtů a stezka odvahy.

Svp 3AB 4den 04 Svp 3AB 4den 18 Svp 3AB 4den 26 Svp 3AB 4den 37

Mgr. Vítězslava Stodolová