Z činnosti družin ve školním roce 2024 – 2025

V letošním školním roce děti opět navštěvují 4 oddělení. V každém oddělení je dětem nabízena tvořivá a odpočinková činnost. Při výtvarných a pracovních činnostech pracují s přírodninami, papírem, látkou a dalšími materiály. Odpočinek v družinách společně trávíme s knihou. Hrajeme hry pro upevnění kolektivu. Dostatek pohybu mají děti na školním dvorku, v tělocvičně a při procházkách v blízké oboře. Školní dvůr navštěvujeme za příznivého počasí každý den. Doufáme, že revitalizace školního dvora začne co nejdříve.  Usilujeme o vybudování bezpečného a inspirujícího místa nabízejícího dětem prostor k fyzické aktivitě, kreativitě a sociální interakci. Spolupracujeme také s Knihovnou městyse Choltice.

Po celý školní rok si můžete prohlédnout fotografie z činností školní družiny na internetových stránkách školy.

Druzina 24 25 01 Druzina 24 25 26 Druzina 24 25 31 Druzina 24 25 47

Markéta Zářecká