Pasování prvňáčků na čtenáře

  Pátek 14. 6. 2024 byl pro prvňáčky významným dnem. Po celoročním tréninku čtení předvedli před váženou porotou a před publikem, složeným převážně z rodičů a jiných příbuzných, že už znají nejen téměř všechna písmena abecedy, ale že zvládnou čtení, básničky i písničku. Počasí nám bylo nakloněno, takže se celá akce mohla konat na terase za knihovnou a v přiložené fotogalerii uvidíte i jak děti přísahaly, že budou dobrými čtenáři a že se budou ke knížkám pěkně chovat. Z „pasování“ si děti odnesly nejen knížky se čtenářským průkazem do knihovny, ale také dobroty, a hlavně tričko čtenáře.

  Přejeme dětem hodně krásných zážitků s knížkami.

  Pasovani na ctenare 1A 09 Pasovani na ctenare 1A 14 Pasovani na ctenare 1B 09 Pasovani na ctenare 1B 17
  camera Další foto...      

  Mgr. Zuzana Bílková

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality