Pasování prvňáčků na čtenáře

Pátek 14. 6. 2024 byl pro prvňáčky významným dnem. Po celoročním tréninku čtení předvedli před váženou porotou a před publikem, složeným převážně z rodičů a jiných příbuzných, že už znají nejen téměř všechna písmena abecedy, ale že zvládnou čtení, básničky i písničku. Počasí nám bylo nakloněno, takže se celá akce mohla konat na terase za knihovnou a v přiložené fotogalerii uvidíte i jak děti přísahaly, že budou dobrými čtenáři a že se budou ke knížkám pěkně chovat. Z „pasování“ si děti odnesly nejen knížky se čtenářským průkazem do knihovny, ale také dobroty, a hlavně tričko čtenáře.

Přejeme dětem hodně krásných zážitků s knížkami.

Pasovani na ctenare 1A 09 Pasovani na ctenare 1A 14 Pasovani na ctenare 1B 09 Pasovani na ctenare 1B 17
    camera Další foto...

Mgr. Zuzana Bílková