Z činnosti družin ve školním roce 2023 – 2024

V letošním školním roce děti navštěvují opět 4 oddělení. V každém oddělení je dětem nabízena výtvarná, tvořivá a odpočinková činnost. Při výtvarných činnostech malují, stříhají a pracují s tvořivým materiálem. Odpočinek v družinách společně trávíme s knihou. Dostatek pohybu mají na školním dvorku, v tělocvičně a při procházkách v blízké oboře. Pokud nám to počasí dovolí, navštěvujeme dvorek každý den. Pevně věříme, že v nadcházejících letech začne úprava školního dvora. Usilujeme o vybudování bezpečného a inspirujícího místa nabízejícího dětem prostor k fyzické aktivitě, kreativitě a sociální interakci. Každé oddělení navštíví v průběhu roku Knihovnu městyse Choltice.

Po celý školní rok si můžete prohlédnout fotografie z činností školní družiny na internetových stránkách školy.

Z cinnosti druziny 01 Z cinnosti druziny 11 Z cinnosti druziny 23 Z cinnosti druziny 26
    camera Další foto...

Markéta Zářecká