Výlet na koníčky

Ve čtvrtek 10. 11. 2016 jsme odjeli autobusem do Kladrub nad Labem, kde jsme navštívili Národní hřebčín. Ne náhodou jsme jeli 10. 11. 2016. Druhý den byl svátek sv. Martina, který, když přijede na bílém koni, metelice s metelicí se honí. Všichni jsme se moc těšili, co uvidíme. Paní průvodkyně na nás už čekaly a ukázaly nám jízdárnu, stáje, nádvoří i venkovní výběhy.

Podívali jsme se na ukázky voltyše, ve stájích jsme si pohladili koníčka a nakonec jsme viděli zahánění klisen a hříbat. Všem se nám výlet za bílými koníčky moc líbil. Trochu nás zaskočilo počasí, protože začalo pršet. Jelikož to bylo až na závěr výletu , tak nám to moc nevadilo. Další děti se vypraví do Kladrub zase na jaře.

vylet na konickyi 02 vylet na konickyi 11 vylet na konickyi 15 vylet na konickyi 22
    Markéta Zářecká