Návštěva knihovny

Co se vám vybaví, když se řekne „voda“? Přemýšleli jste někdy o tom, kde se voda bere? Jestli ji umíme vyrobit a jestli jí máme na Zemi dost pro všechny? Tušíte vůbec, jak zajímavá voda je a kolik podob má? A chcete se o vodě dozvědět víc? My jsme chtěli, a tak se naše první oddělení vydalo do knihovny.  Paní knihovnice Radka nám připravila velmi zajímavý program o vodě. Zkoušeli jsme pokusy, ochutnali jsme vodu z vodovodního kohoutku a ze studánky. Hlavně jsme si ale povídali o vodě. Čas nám rychle ubíhal a museli jsme se vrátit zpátky do školy. Děkujeme Radce za příjemné odpoledne s vodou a těšíme se na další návštěvy u ní v knihovně. Na závěr se můžete  podívat na několik fotografií z této  akce.

Knihovna voda 02  Knihovna voda 03  Knihovna voda 04  Knihovna voda 13
    camera Další foto...