Vánoční tvoření ve školní družině

Během prosince probíhá v naší družině tradiční vánoční tvoření. V každém oddělení děti vyrábí dárky a přání, které si odnesou domů. Všichni zdobíme chodbu u družin, ale i jiné části školy vánočními motivy. Čteme si vánoční příběhy, básničky a posloucháme koledy. Všechna oddělení také přispěla svými výrobky na akci Advent na choltickém zámku. Letošní téma bylo Jak se slaví Vánoce ve světě. Naše družina si vybrala vánoční svátky v Čechách. Spolu s námi tvořily i ostatní třídy prvního stupně. Každá třída si zvolila jiný stát. Všichni pracovali s velkou radostí. Naše výrobky jste si mohli prohlédnout 7. prosince 2019 na již zmiňované akci nebo nahlédněte do naš í fotog alerie.

z cinnosti druziny 033 z cinnosti druziny 042 z cinnosti druziny 044 z cinnosti druziny 050
     camera Další foto z činnosti družiny...

Markéta Zářecká