Praxe studentky Veroniky Krajové ve školní družině

Praxe byla zahájena 15. května a trvala do 26. května 2017. Veronika studuje ve 3. ročníku na Střední odborné škole pedagogické v Čáslavi.

První dva dny Veronika hospitovala v 1. oddělení školní družiny. Seznámila se s družinovým prostředím, s dětmi a s dokumentací. Po celou dobu své praxe pracovala podle předem vytvořených příprav. Podle potřeby upravovala činnosti pro děti. Po celou dobu praxe projevovala kladný vztah k dětem. Podporovala u nich spolupráci a tvořivost. Dětem naslouchala a učila se řešit problémové situace.

Svým přístupem si u dětí získala jejich přízeň. Celou praxi studentky hodnotím jako přínosnou a pozitivní.

veronika krajova 01 veronika krajova 02 veronika krajova 03 veronika krajova 04

Markéta Zářecká