6. místo v Pardubicích

V úterý 13. prosince jsme s florbalovým mužstvem žáků 6. a 7. tříd zavítali do Pardubic. V krásném turnaji, který se odehrál ve velké tělocvičně ZŠ Ohrazenice, jsme odehráli 3 utkání. Utkání ve skupině byla pro nás konečnou, dále jsme se nedostali. V prvním utkání jsme podlehli mužstvu ZŠ Resslova 1:3, dále jsme prohráli s mužstvem ZŠ Závodu Míru 1:4. V posledním utkání jsme si to rozdali o třetí místo ve skupině s mužstvem ZŠ Spořilov. Po bojovném výkonu jsme vyhráli 2:0 a obsadili třetí místo ve skupině B. Na turnaji bylo celkem 8 mužstvem, ale musíme doplnit, že den před tím se odehrál turnaj v sedmi mužstvem na místě samém, takže naše umístění nebylo žádná sláva, protože v této kategorii hrálo v okrese 15 mužstev (!!!). Jako pozitivum si odnášíme dva nejmladší hráče na turnaji, kteří jsou zálohou pro budoucnost – Ondru Kocourka a Honzu Lukeše, kteří byli o rok mladší a hráli velice dobře. Pochvalu za výborné výkony je nutno vyzvednout Patrika Plechatého, Ondřeje Kašíka a nejlepšího střelce Martina Růžka – 4 branky. Jako už se stává tradicí byli jsme pochváleni za vzorné vystupování po celou dobu turnaje – za což patří všem zúčastněným dík a pochvala :-)

florbal ohrazenice 01 florbal ohrazenice 02

Sestava našeho mužstva:

Brankáři – Adam Vančura, Ondřej Kučera
    Obránci - Plechatý Patrik, Kašík Ondřej, Šulc Jakub, Lukeš Jan, Bačkovský Michal
    Útočníci – Martin Růžek (4 branky), Ondřej Hejný, Ondra Kocourek, Kváč Michael.

Tabulky a výsledky:

Skupina A Pol. 1 Šefánikova Studánka Moravany Skóre Body Pořadí
    Pol. 1 smiley.png 1 : 1 5 : 0 5 : 0 11 : 1 7 1.
    Šefánikova 1 : 1 smiley.png 3 : 1 2 : 4 6 : 6 4 3.
    Studánka 0 : 5 1 : 3 smiley.png 1 : 1 2 : 9 1 4.
    Moravany 0 : 5 4 : 2 1 : 1 smiley.png 5 : 8 4 2.

Skupina B ZM Spořilov Resslova Choltice Skóre Body Pořadí
    ZM smiley.png 1 : 1 4 : 2 4 : 1 9 : 4 7 1.
    Spořilov 1 : 1 smiley.png 1 : 3 0 :2 2 : 6 1 4.
    Resslova 2 : 4 3 : 1 smiley.png 3 : 1 8 : 6 6 2.
    Choltice 1 : 4 2 : 0 1 : 3 smiley.png 4 : 7 3 3.

Ing. Zdeněk Hanák