Vánoční soutěž ve šplhu Řečany

Pátek 2. 12. – ráno se schází žáci od první do páté třídy ve škole. Do lavic ale nedorazí všichni. Tři nejlepší „šplhači“ z každé třídy odjíždí na Vánoční soutěž ve šplhu do Řečan nad Labem.

Cestou zastavuje autobus v Rohovládové Bělé a ve Břehách a přistupují naši soupeři. Přibližně v 9 hodin začíná vlastní soutěž. Tušíme, že bychom mohli dosáhnout dobrého umístění. Naše předtucha se vyplnila. V kategorii prvních tříd se děvčata i chlapci (Martina Mrkvičková a Adam Nešetřil) umístili na krásném 2. místě, stejně tak i v kategorii druhých tříd (Zuzana Joštová a Aleš Sukdolák). Nejlepších výsledků dosáhli naši páťáci (Elen Dvořáková a Milan Keller), kteří vystoupali na nejvyšší stupínek. Z 8 zúčastněných škol právě naše žákyně, Elen Dvořáková, je tou nejrychlejší ze všech. Značky se dotkla v čase 3,78 s. Celkově jsme obsadili 2. místo.

splh recanyt 03 splh recanyt 20 splh recanyt 26 splh recanyt 40
    camera další foto...

Gratulujeme všem účastníkům a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Hana Ošlejšková, Mgr. Zuzana Vyhnálková