Fotbalisté 1. – 3. třídy po třetí za sebou vládnou pardubickému okresu

Na turnaji McDonald Cup v malé kopané naši fotbalisté postoupili z 1. místo okrskového kola do okresního finále, které se konalo 28. 4. v areálu Pamako v Pardubicích. Tam se utkali s dalšími třemi nejlepšími týmy okresu, tj. ZŠ Benešovo náměstí, ZŠ Ohrazenice a ZŠ Dříteč. Ve velmi vyrovnané skupině, kde všechna utkání krom jednoho skončila remízou 1:1 nebo 0:0, rozhodlo o našem celkovém prvenství vítězství 3:1 nad ZŠ Ohrazenice.  Dne 9. května se tak již po třetí za sebou zúčastní naše škola krajského finále McDonald Cup v areálu Pod Vinicí v Pardubicích, kde se střetnou s nejlepšími školami z chrudimského, ústeckého a svitavského okresu. Přijeďte podpořit naše nadějné fotbalisty.

Ostatní ročníky takové štěstí neměli a žáci 4. a 5. třídě po bojovném výkonu skončili na čtvrtém místě v McDonald Cupu a žáci 7. – 9. tříd taktéž na čtvrtém místě v okrskovém kole v malé kopané.

Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci a chlapcům v 1. – 3. třídě přejeme hodně úspěchů v krajském finále.

McDonald Cup 07 McDonald Cup 20 McDonald Cup 27 McDonald Cup 31
     camera Dalčí foto...