Postřehový závod

Ve středu 21. 9. 2016 se běžel již potřetí POSTŘEHOVÝ ZÁVOD. Tato soutěž je určena pro žáky 1. – 4. ročníku a mohou se ho zúčastnit také rodiče. Ačkoli nás letos trochu strašilo počasí, nakonec se umoudřilo a na startu se sešlo úžasných 68 dětí a 4 rodiče. Trasa závodu opět vedla oborou, byla vyznačena barevnými fáborky a úkolem soutěžících dvojic bylo nejen získat dobrý čas, ale také postřehnout co nejvíce obrázků, rozmístěných po trase. Všichni soutěžící byli hned po závodě odměněni za účast pastelkami a první 3 dvojice v každé kategorii dostaly diplom a další odměnu. Jsme rádi, že se nám i letos tato akce vydařila a těšíme se na další.

postrehovy zavod 03 postrehovy zavod 11 postrehovy zavod 29 postrehovy zavod 52

Za vyučující 1. stupně Mgr. Zuzana Bílková