Turnaj v mini kopané o pohár DDM Alfa

V pátek 16. 9. 2016 se fotbalová elita naší školy v kategorii mladších žáců zúčastnila turnaje v mini kopané o pohár DDM Alfa Pardubice. Naši fotbalisté, mezi nimiž byla i dvě děvčata, bojovali srdnatě o každý balon, ale proti zkušenějším pardubickým školám jsme neměli téměř žádnou šanci. Když do pomyslného fotbalového kotlíku hodíte základní herní i taktické chyby, neznalost povrchu umělé trávy Na Hůrkách a nakonec to posypete nízkou fyzickou kondicí, vznikne z toho ne moc dobrá „bramboračka“. Dokázali jsme přemoci jen Masarykovu školu z Přelouče tím nejtěsnějším výsledkem a se třemi body jsme obsadili 6. místo. Příště by to chtělo ve volném čase běhat více po hřišti a ne lovit po vesnici pokémony.

Mgr. Jan Čermák