Můj první gól aneb sportovní dopoledne pro první a druhé ročníky

Můj první gól je projekt zaměřený na začínající mladé fotbalisty a fotbalistky a na podporu náborové činnosti fotbalových klubů a fotbalové mládeže v České republice – celý projekt je pod záštitou FAČR.

Ještě před samotným zahájením sportovního dopoledne byla pro děti připravena chutná svačinka v jídelně školy, kterou zajistila paní Augustinová. Po přesunu na fotbalové hřiště byli nejprve naši mladí sportovci a sportovkyně rozděleni do několika družstev, ve kterých se po uplynutí určitého časového intervalu vystřídali na všech stanovištích. Disciplíny a aktivity byly opravdu pestré a především velmi zábavné. Ve fotogalerii se můžete sami přesvědčit o rozmanitosti všech stanovišť.

muj prvni gol 02 muj prvni gol 16 muj prvni gol 20 muj prvni gol 22

Trenéři si pro děti také připravili upomínkové předměty a informace ohledně fotbalového náboru, ale tou nejlepší odměnou pro naše mladé sportovce bylo to, že si při sportovním dopoledni užili mnoho legrace a zábavy. Děkujeme trenérům a panu učiteli Brožkovi za přípravu, organizaci a skvělý průběh celé akce.

Mgr. Daniela Čepčářová