Veverčák 2018

Ve středu 7. 11. odpoledne jsme jako obvykle zaplnili tělocvičnu veselým pobíháním v tradičním klání ve dvojicích. V disciplínách slalomový běh, skok z místa, hod plným míčem, šplh, plazení v tunelu, člunkový běh, trojskok a pohyblivý chodník děti měřily své síly. Odměnou jim je jako vždy barevná veverka a pro ty úspěšnější i diplom v mrštnosti. Všichni jsou pak následující dny odměněni rovněž buráky a jistě i pochvalou od svých třídních. Nám učitelům pak bývá odměnou, podaří-li se tato hodina pohybu pro 120 dětí provést bez zbytečných úrazů a pohled na děti nadšeně plnící úkoly přispívá k podnětu tuto radost opakovat. Děkujeme za účast MŠ Choltice, všem učitelům 1. st. a rovněž rodičům za finanční příspěvek na křupavé oříškové odměny.

vevercak 11 vevercak 13 vevercak 26 vevercak 37

Mgr. Ivana Benešová