Školní olympiáda 1. stupeň

Dne 12.6. se všichni žáci 1.-4. ročníku zúčastnili školní olympiády. Tato akce se konala pod záštitou Městyse Choltic, velmi tedy děkujeme za finanční příspěvek, který byl použit na odměny. Žáci za krásného slunečného dne soutěžili v těchto disciplínách: vytrvalostní běh, běh na 60 m, hod kriketovým míčkem, hod medicinbalem, skok do dálky, skok z místa. Výsledky se vyhodnocovaly v rámci jednotlivých tříd a v rozdělení na dívky a chlapce.

olympiada 1st 09 olympiada 1st 28 olympiada 1st 32 olympiada 1st 42

Vyhlášení výsledků proběhlo ve čtvrtek 15.6., přičemž krásné medaile za 1.-3. místa a gratulace k umístění dětem rozdával pan starosta Městyse Choltic, Tomáš Bolek. Celkem bylo rozdáno 72 medailí a 72 diplomů, které udělaly radost našim vítězům. Moc se všichni těšíme na další školní olympiádu, kde budou děti opět „bojovat“ o místa na stupni vítězů.

olympiada 1st 51 olympiada 1st 53 olympiada 1st 54 olympiada 1st 62

za 1. stupeň: Mgr. Daniela Čepčářová