Hledáme mladého grafika Pardubického kraje

Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč vyhlásila v říjnu 1. ročník soutěže: Hledáme mladého grafika Pardubického kraje. Záštitu nad soutěží převzal Ing. Bohumil Bernášek, člen Rady Pardubického kraje zodpovědný za školství.

Žáci měli za úkol vytvořit výtvarné dílo na téma: „Život v síti“. Byly osloveny všechny školy v Pardubickém kraji. Do soutěže se přihlásilo 120 žáků se svými výtvory, nakonec komise hodnotila kolem 80 prací. Z naší školy se do soutěže přihlásilo 6 žáků z 8. a 9. třídy.

12. listopadu 2019 jsme se zúčastnili slavnostního vyhodnocení celé soutěže, které probíhalo v tělocvičně Gymnázia a Střední odborné školy Přelouč za přítomnosti představitelů kraje, města a samozřejmě školy.

Velké gratulace patří: Gizové Simoně z 8.B a Kolářové Elišce z 9.A, které byly oceněny mezi 20 nejlepšími grafiky Pardubického kraje. Děkujeme za reprezentaci a přejeme mnoho dalších úspěchů.

grafik vv soutez 01 grafik vv soutez 12 grafik vv soutez 21 grafik vv soutez 26

Mgr. Alena Machová