Šachový turnaj v Pardubicích

Dne 15.5. 2019 se vypravilo 9 našich žáků – šachistů na Turnaj šachové školy 2222 ŠK Polabiny. Právo účasti na této soutěži měli žáci a žákyně šachových kroužků lektorovaných šachovou školou 2222 ŠK Polabiny (Polabiny 1, Polabiny 2, Polabiny 3, ZŠ Staňkova, ZŠ Choltice, ZŠ Bohdaneč, ZŠ Dubina a ZŠ Pardubičky). Hrálo se 7 kol švýcarským způsobem. Naši žáci si vedli výborně. Všichni se umístili v první polovině. Z děvčat si odvezla medaili za 1. místo Vanessa Wohlmuthová ze 4.A, medaili za 2. místo Nikol Kožená ze 4.A a z chlapců se nejlépe umístil Daniel Prokop z 5. A na 3. místě ze všech zúčastněných chlapců ( 40 chlapců a 7 dívek). Dále školu reprezentovali Václav Horák 4.A, Luboš Hromádko 3.A, Jan Kopřiva 4.A, Joska Tomáš 4.A, Chudomský Martin 3.A a Ladislav Zelený 3.A. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další turnaj.

Mgr. Božena Špilínková