Soutěž Hlídek mladých zdravotníků

10.května jsme se zúčastnili soutěže Hlídek mladých zdravotníků. Akce proběhla v Pardubicích na koupališti Cihelna. Provázelo nás velmi příjemné počasí a snad i to dopomohlo k tomu, že tým starších zdravotníků složený ze žáků osmé a deváté třídy, se umístil na pěkném 3. místě. Letos poprvé naši školu reprezentovali i zástupci ze šesté a sedmé třídy. Ti se v soutěži zdravotnické umístili na 4. místě, ale přímo excelovali v soutěži pořádané hasiči – tam se umístili na krásném 1. místě.

Všem gratulujeme a doufáme, že se jim povede alespoň stejně dobře i v následujícím roce.

soutez mladych zdravotniku 01 soutez mladych zdravotniku 02 soutez mladych zdravotniku 03 soutez mladych zdravotniku 04 soutez mladych zdravotniku 05
    soutez mladych zdravotniku 06 soutez mladych zdravotniku 07 soutez mladych zdravotniku 08 soutez mladych zdravotniku 09 soutez mladych zdravotniku 10

Hana Ošlejšková