Exkurze do Národního divadla

  Pondělí 3. června strávili žáci 8. a 9. tříd v Praze.

  Tentokrát bylo naším cílem Národní divadlo, konkrétně prohlídka historické budovy. Protože jsme se museli rozdělit na 2 skupiny, každý ročník ještě stihl procházku po Kampě, okolí Karlova mostu nebo Staroměstském náměstí. Poté měli všichni dostatek času na nákupy i občerstvení.

  Podle ohlasů ani konzumní část výletu nezastínila dojem, který v dětech zanechaly interiéry Národního divadla. Byly ohromeny honosnou výzdobou, zejména spoustou zlata, příznivce historie zaujaly základní kameny a pohnuté osudy budovy, na všechny velmi zapůsobil výhled na město ze střešní terasy. Někdo sice považoval za největší zážitek zaparkované Ferrari, ale objevil se i názor, že tato exkurze byla lepší než výlet do zábavného Mirakula nebo jump parku. A to už je co říct.

  Exkurze ND 01 Exkurze ND 02 Exkurze ND 03 Exkurze ND 04

  Mgr. Eva Nevečeřalová

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality