Den matek

  Dne 13. 5. 2024 se konala na naší škole besídka ke Dne matek.

  Žáci 1. stupně potěšili svými výkony své maminky, babičky, tetičky ale i další členy rodiny.

  Jako první se představily děti navštěvující dramatický kroužek pod vedením paní učitelky Mgr. Karolíny Říhové. Pohádku O Sněhurce zvládly s nadšením a určitě se budeme těšit na jejich další vystoupení.

  Po kratičké přestávce následovala představení všech ročníků 1. stupně. Žáci od prvních do pátých tříd předvedli své pěvecké a taneční dovednosti a na závěr svého představení předali dárečky, které si pro maminky nebo babičky připravili.

  Děkujeme paní učitelce Holomkové za organizaci a hudební doprovod, dále děkujeme panu školníkovi, všem učitelkám, asistentkám, které se podílely na přípravě svátečního odpoledne a nemalý dík patří i všem rodičům, prarodičům a dalším divákům za potlesk a podporu dětí při jejich vystoupení.

  Den matek 01 Den matek 02 Den matek 03
  Den matek 04 Den matek 05 Den matek 06

  Mgr. Vítězslava Stodolová

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality