Den matek

Dne 13. 5. 2024 se konala na naší škole besídka ke Dne matek.

Žáci 1. stupně potěšili svými výkony své maminky, babičky, tetičky ale i další členy rodiny.

Jako první se představily děti navštěvující dramatický kroužek pod vedením paní učitelky Mgr. Karolíny Říhové. Pohádku O Sněhurce zvládly s nadšením a určitě se budeme těšit na jejich další vystoupení.

Po kratičké přestávce následovala představení všech ročníků 1. stupně. Žáci od prvních do pátých tříd předvedli své pěvecké a taneční dovednosti a na závěr svého představení předali dárečky, které si pro maminky nebo babičky připravili.

Děkujeme paní učitelce Holomkové za organizaci a hudební doprovod, dále děkujeme panu školníkovi, všem učitelkám, asistentkám, které se podílely na přípravě svátečního odpoledne a nemalý dík patří i všem rodičům, prarodičům a dalším divákům za potlesk a podporu dětí při jejich vystoupení.

Den matek 01 Den matek 02 Den matek 03
    Den matek 04 Den matek 05 Den matek 06