Detektivní historická outdoor hra Pardubice

  Dne 7.5.2024 žáci osmých tříd využili výhru z Technohrátek v Třemošnici. Vyrazili na výlet do Pardubic

  První polovinu výletu propršelo, ale to nevadilo. Ve venkovní hře měli za úkol plnit úkoly a dozvídali se historické informace nejen o budovách v Pardubicích. Žáci viděli například Machoňovu pasáž, Cafe Bajer, Pomník padlých v I. světové válce, kostel svatého Bartoloměje, pomník padlým v I. světové válce, pardubický zámek, park Na Špici, Automatické mlýny. Akce byla poučná.

  Detektivni hra Pardubice 01 Detektivni hra Pardubice 02 Detektivni hra Pardubice 05 Detektivni hra Pardubice 03 Detektivni hra Pardubice 04

  Mgr. Dita Hrdličková

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality