Škola v přírodě 9. třídy - Březová

  1. den

  Hned po příjezdu jsme se vrhli do programu v Outdoor centru Březová. Absolvovali jsme únikovou hru s lasery v "Museu", volný skok z 12 metrů a kvizovou hru. Počasí nám zatím přeje a neprší. 

  Svp Brezova 01 Svp Brezova 03 Svp Brezova 04 Svp Brezova 06
  camera Další foto...      

  2. den

  Druhý den na Březové nám celý propršel, ale ani déšť nás neodradil od sportovních aktivit. Dopoledne si týmy vytvořily vlastní vlajky, o které následně bojovaly v paintballové aréně. Odpoledne patřilo detektivním příběhům a vyšetřování. Večer proběhne ve víru tance na diskotéce.

  Svp Brezova 08 Svp Brezova 11 Svp Brezova 13 Svp Brezova 15
  camera Další foto...      

  3. den

  Ranní vstávání po diskotéce bylo pro některé velmi těžké. Den jsme zahájili lukostřelbou a několika dalšími hrami, vyzkoušeli jsme si Jákobův žebřík, zasoutěžili si na raftech a prošli si únikovou hru v Sherwoodu. Dnes nás ještě čeká noční bojovka.

  Svp Brezova 20 Svp Brezova 22 Svp Brezova 24 Svp Brezova 28
  camera Další foto...      

  4. den

  Čtvrtek byl celý prosluněný a program nabitý až do noci. Ráno jsme si vyzkoušeli nízká lana, lezeckou stěnu a odpoledne vyrazili na rozhlednu Mařenka, po výšlapu jsme se zchladili na Démonické lanovce a večer si užili diskotéku a ohnivou show. Noční hra byla přesunuta na dnešní večer a tak jsme si mohli vyzkoušet některé atrakce a projit tajemný Karlštejn za svitu měsíce.

  Svp Brezova 35 Svp Brezova 38 Svp Brezova 41 Svp Brezova 43
  camera Další foto...      

  5. den

  Ani poslední den jsme nezaháleli a využili ho naplno k outdoorovým aktivitám. V pátek nás čekal lanový park a vysoká lana, strašidelný lanový okruh a tajemný hrad Karlštejn. Po noční hře jsme byli pěkně unavení a po nástupu do autobusu většina z nás usnula. Celý týden byl perfektní, plný zážitků a žáci byli skvělí.

  Svp Brezova 47 Svp Brezova 48 Svp Brezova 52 Svp Brezova 53
  camera Další foto...      

  Mgr. Martina Hanušová

  Školní informační systém

  bakbuton
  Jak na to...
  ZÁPISY ONLINE

  Svátek má

  Praha

  Aktuality