Jak jinak zahájit společně 2. pololetí než něčím příjemným?

Ve čtvrtek 1. února jsme si užili společnou snídani. Neučíme se pouze vyjmenovaná slova, matematiku, prvouku, k celkovému vzdělávání patří i slušné stolování, připravit si jídlo, uklidit si po sobě…. Už příprava snídaně byla zajímavá – tentokrát jsme zvolili ˇšvédský stůl“. Na talíře jsme nakrájeli housky, chléb, loupáky, koláče, štrůdl, jablíčka. Na další talířky připravili máslo, pomazánku, marmeládu a jiné dobroty. K pití jsme měli buď minerálku nebo vodu. Každý si na svůj talířek připravil to, na co měl chuť, a co dokázal sníst. Tím jsme předešli zbytečným nedojedeným zbytkům a plýtvání jídlem. Stůl jsme si nechali k dispozici asi tak do 10.30, jako v hotelu 😊 a poté vše společnými silami uklidili. Už se těšíme na příští společnou snídani. Upečeme si něco sami, o to více nám bude chutnat.

Společná snídaně 3.B 01 Společná snídaně 3.B 02 Společná snídaně 3.B 03

Mgr. Radmila Falgenhauerová