GENERACE – projekt AJ, 9.třídy

Generační rozdíly jsou dnes často diskutované téma, každá generace je jiná, má jiný pohled na svět a jiné názory, ale zároveň se od každé generace můžeme naučit něco nového. Během prosincových hodin anglického jazyka, jsme toto téma diskutovali s žáky devátých ročníků. Žáci měli za úkol vytvořit prezentaci a plakát na jimi vybranou generaci. Žáci se v projektu zaměřili na charakteristiku určité generace, co bylo / je pro danou generaci důležité, jaký mají vztah k sociálním médiím, co bylo pro danou generaci typické (hudba, oblečení, hračky, politika), jaká byla typická zaměstnání a zároveň měli žáci vyjádřit svůj názor na jimi zpracovanou generaci. Každá skupinka odprezentovala celý projekt v anglickém jazyce.

Projekt Genarace 03 Projekt Genarace Projekt Genarace 25
    camera Další foto...