Vánoční odpoledne

Vánoční jarmark - Vánoční dílny - Den otevřených dveří

Ve středu 13. prosince 2023 byla naše základní škola otevřena veřejnosti ku příležitosti již tradičního Vánočního jarmarku.  Žáci naší školy prodávali své vlastnoručně vyrobené ozdobičky, přáníčka, dárečky i dobrůtky. Školní jídelna se na celé odpoledne změnila na Vánoční dílnu, kde si i ti nejmenší v doprovodu rodičů nebo prarodičů mohli vyrobit něco pro potěšení, nebo si  nazdobit perníčky. V tělocvičně se uskutečnilo slavnostní otevření nově zrekonstruovaných prostor a vrcholem celé akce bylo vystoupení žáků 1. stupně, mažoretek a akci uzavřelo vánoční vystoupení žáků 7.B.

Vanocni dilny jarmark 2023 03 Vanocni dilny jarmark 2023 18 Vanocni dilny jarmark 2023 22223 Vanocni dilny jarmark 2023 27
    camera Další foto...

Mgr. Vítězslava Stodolová