Škola v přírodě 2.A a 2.B

Děti ze tříd 2.A a 2.B strávily společně několik úžasných dní na nezapomenutelné školní výpravě do přírody. Naše dobrodružství se odehrávalo v chatkách LT Kalich, který se nachází nedaleko malebného městečka Kamenice nad Lipou. Kalich je nádherný rybník, ve kterém se děti několikrát vykoupaly nebo si hrály v písku na jeho břehu.

Každý den jsme se vydávali na příjemné procházky a plnili různé sportovní aktivity.

Vrcholem celého týdne byl středeční celodenní výlet, při kterém jsme nachodili neuvěřitelných 12 km. Bylo to skutečné dobrodružství – jen tak tak jsme se stihli vrátit před deštěm a bouřkou.

Spolu s Markétou a Renatou, našimi skvělými vychovatelkami, jsme se věnovali tvůrčí činnosti. Děti si ozdobily památeční lžičky.

Poslední večer nechybělo opékání buřtů a stezka odvahy, na jejímž konci všichni odvážlivci potvrdili účast svým podpisem.

Věříme, že naši malí dobrodruzi si tento pobyt náramně užili a už teď se všichni těšíme na další rok plný nových zážitků.

Skola v prorode druhaci 02 Skola v prorode druhaci 03 Skola v prorode druhaci 20 Skola v prorode druhaci 19
    camera Další foto...

Víťa, Markéta, Renata, Iveta, Soňa