4. B na dopravním hřišti

Ve čtvrtek 22. června se 11 dětí ze 4. B s paní učitelkou vypravilo vlakem do Přelouče na dopravní hřiště. Dalších 5 dětí už na ně čekalo v Přelouči i s paní asistentkou.

Podle pokynů pana policisty Slavíka se děti rozdělily do dvou skupin. Jedna zkoušela svůj um při jízdě zručnosti a druhá jezdila podle dopravních značek. Po svačině se skupiny vyměnily.

Dalším bodem programu byla trocha teorie v učebně a dopravní značky. Na závěr pak děti po čtveřicích prokazovaly, jak umí jezdit podle značek a na základě toho dostaly průkaz cyklisty.

Protože nám do odjezdu autobusu zbývalo ještě dost času, prošli jsme se trochu po Přelouči a na osvěžení jsme si koupili nanuky a zmrzlinu. A pak už hurá do školy na oběd!

4B dopravni hriste 01 4B dopravni hriste 02 4B dopravni hriste 09 4B dopravni hriste 17
    camera Další foto...

Mgr. Zuzana Bílková