Školní výlet deváťáků

Konec školního roku bývá spojen s výlety.

Deváťáci si vyjeli do Koutů nad Desnou. Cílem bylo nejen si odpočinout po náročném roce, ale také se podívat na přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé stráně. Navštívili jsme ji v období oprav, a tak se nám podařilo vidět horní nádrž zcela vyčerpanou. Zábavu jsme si užili v balanc parku a na jízdách na minikárách. Nezapomněli jsme ani na turistiku v krásné krajině Jeseníků. Našli jsme studánku a vystoupali na kopec blízko lanovky. Na tyto túry určitě nezapomeneme. Celý třídenní výlet jsme absolvovali vlakem.

Po celou dobu nás provázelo slunečné počasí a věříme, že jsme si to všichni prima užili.

Vylet Dlouhe strane 9AB 05 Vylet Dlouhe strane 9AB 07 Vylet Dlouhe strane 9AB 19 Vylet Dlouhe strane 9AB 20
    camera Další foto...

Za doprovod: H. Ošlejšková, Z. Vyhnálková a I. Zelená