Škola v přírodě - Outdoor centrum Březová

Letos jsme se poprvé s 8.A a 8.B vypravili v týdnu od 19. 6. do 23.6. na pobyt do Outdoor Resortu Březová. Týden byl vyplněn pestrým programem a žáci si mohli vyzkoušet outdoor aktivity a v mnoha případech překonat i sami sebe.

Skola v prirode Brezova 01 Skola v prirode Brezova 05 Skola v prirode Brezova 09 Skola v prirode Brezova 10
    camera Další foto...

Během pobytu si žáci vyzkoušeli nízký i vysoký lanový park (mnozí se ocitli ve výšce 10 m), paintball, lukostřelbu, rafty, lezeckou stěnu, bungee-trampolíny i bungee run, Jakobův žebřík a volný pád z výšky 14 m. Kromě fyzických aktivit žáci prošli několika únikovými hrami, kde museli spolupracovat a spolehnout se na ostatní.

Obě třídy byly naprosto úžasné!

Skola v prirode Brezova 23 Skola v prirode Brezova 25 Skola v prirode Brezova 54 Skola v prirode Brezova 62
    camera Další foto...

Martina, Marcela, Soňa, Iva