Zdravohrátky Pardubice

A ještě jednou Zdravohrátky. V rámci volby povolání se děvčata 9.A  zúčastnila akce Zdravohrátky, která se tentokrát konala 7. 12. na Střední zdravotnické škole Pardubice. Byla to jedna z posledních možností seznámit se uvedenou školou a jejími možnostmi, než se budou rozhodovat o svém budoucím povolání. Během dopoledne se seznámila se způsobem resuscitace, péče o chrup, vyzkoušela si život lidí s oslabeným zrakem nebo zcela nevidomých či starých lidí. Měla možnost si vyzkoušet  svoje znalosti angličtiny v oblasti zdravotnictví. Odpoledne si mohla navíc zasoutěžit. Protože bylo velké množství zájemců, byli většinou rozděleni do skupin po 2 školách. My jsme byli přiřazeni ke škole z Polabin. Děkujeme zdravotnické škole za organizaci i kamarádům z Polabin za spolupráci.

Zdravohratky Pardubice 01 Zdravohratky Pardubice 02 Zdravohratky Pardubice 03 Zdravohratky Pardubice 04

Mgr. Hana Ošlejšková