Virtuální návštěva Dukovan

Říká se: „Chyťte příležitost za pačesy.“ A tak jsme učinili a přihlásili jsme se na virtuální prohlídku naší jaderné elektrárny v Dukovanech. V současné době je energetika ostře sledovaným tématem, a proto jsme byli napjatí, co se dozvíme.

Prohlídka proběhla pod patronací Skupiny ČEZ. Měli jsme dva průvodce, kteří nás provedli celým areálem a vysvětlili nám, co a jakým způsobem ve které oblasti elektrárny probíhá. Akce se nám líbila o to víc, že jsme se nejen dozvěděli mnoho zajímavých informací, ale mohli jsme si i zasoutěžit. Již nyní uvažujeme, že bychom využili nabídky na virtuální prohlídku dalších druhů elektráren na území naší republiky. Děkujeme organizátorům za poskytnutou možnost a vedení školy za to, že nám prohlídku umožnilo.

Mgr.: Hana Ošlejšková