Choltický časostroj 2016

Dopoledne 7.října se žáci 5.-9. tříd ještě jednou přenesli do doby Karla IV. Králi českému a císaři římskému v jedné osobě jsme museli dokázat, že si zasloužíme jeho přízeň a nepatříme za trest do klády. Každá třída hájila barvy jednoho šlechtického rodu a musela prokázat zručnost, dobrou trefu, znalost historie i schopnost spolupracovat. Všichni se dobře bavili a pro vítěze byla připravena skvostná odměna - volná vstupenka pro celou třídu na hrad Karlštejn a zmrzlinový pohár pro všechny v zámecké restauraci v Cholticích. Zmrzlinové poháry získaly i třídy na 2. a 3. místě. Za skvělou hru patří velký dík všem, kteří se podíleli na její přípravě a realizaci.

cholticky casostroj 50 cholticky casostroj 29 cholticky casostroj 08 cholticky casostroj 05
     cameraDalší foto...

Mgr. Eva Nevečeřalová