Výlet třídy 4. B se konal 16 a 17.6.2022. Pěšky jsme šli od Žižkova dubu na zříceninu hradu Lichnice, Lovětínskou roklí do Třemošnice a podél řeky Doubravy až do Ronova, tedy asi 14 km. Na Lichnici nás paní průvodkyně seznámila s historií hradu, vylezli jsme na rozhlednu a uchvátil nás výhled do okolí. V Lovětínské rokli jsme hledali tajné zprávy a indicie k pokladu. Všechny skupiny  nakonec musely spolupracovat a vyluštit kód zámků. To se povedlo a tak se mohla rozdělit sladká odměna. Bouřku jsme přečkali na chatě s hrou Městečko Palermo. Po opékání buřtíků jsme šli do spacáků. Všichni únavou usnuli téměř hned a vyspali se do růžova. Ráno nás čekala hra na louce a pak už jen návrat domů.  

Děkujeme paní Radce Zelenkové, že si našla čas a výlet si užila s námi. 

Vylet 4B 02 Vylet 4B 05 Vylet 4B 10 Vylet 4B 15
 camera Další foto...      

Marie Brožová a Lenka Jiřišťová