Výlet 3. A a 3. B

V pátek 10. 6. se v podmračeném počasí vypravily třetí třídy na výlet směr Slatiňany. Nejdříve jsme absolvovali školní okruh „Jak se žilo na zámku“. Následoval nezbytný nákup rozmanitých upomínkových předmětů. Ze zámku jsme zamířili do zámecké zahrady, kde děti ve dvojicích a trojicích hledaly úkoly a doplňovaly pracovní list „Pozdravy z cest“. Dalším cílem naší výpravy byl Kočičí hrádek, a když ho děti náležitě prozkoumaly, vyrazili jsme k cíli – k rozhledně Báře. U ní v kiosku děti utratily zbytek peněz a náležitě občerstvené vyšláply 64 schodů na vrchol, aby se pak rozhlédly po okolí. Počasí vydrželo a výlet se vydařil.

Vylet 3 AB Slatinany 01 Vylet 3 AB Slatinany 13 Vylet 3 AB Slatinany 29 Vylet 3 AB Slatinany 39
     camera Další foto...

Mgr. Zuzana Bílková