Den Choltické obory

V pátek 13. 5. Liga lesní moudrosti Trilobit spolu s knihovnou Choltice připravili pro žáky naší školy Den Choltické obory. Jednalo se o aktivní dopoledne, kdy žáci rozděleni do skupin chodili po Choltické oboře a plnili zadané úkoly. V hledání jim pomáhala speciálně určená aplikace, která jim ukazovala směr a zadávala jednotlivé úkoly. Všechny úkoly byly zaměřeny na přírodu a soužití v ní. Dále byl do každé skupiny přidělen doprovod z řad žáků 8. a 9. třídy, kteří pomáhali s technickým zabezpečením. Všichni zúčastněni si dopoledne užili. Tímto bychom rádi poděkovali manželům Zelenkovým a ostatním členům kmene Trilobit za pěkně připravený program a mnoho nových zážitků.

Den Cholticke obory 08 Den Cholticke obory 13 Den Cholticke obory 17 Den Cholticke obory 29
     camera Další foto...

Ing. Jan Brožek