Školní výlet 4.A

12.5.2022 jsme jeli do Prahy. Navštívili jsme Muzeum Karla Zemana. Muzeum bylo moc zajímavé, vyzkoušel jsem si různé exponáty a vyrobil si lampičku ze starých filmů. Pak jsme pluli po Vltavě parníkem. Užil jsem si na cestě tam i zpět vlak. Už se těším na další výlet.

Marek Dvorský 4.A

vylet 4A 01  vylet 4A 02  vylet 4A 03  vylet 4A 04

Dne 12. května jsme zakončili projekt Jules Verne návštěvou Prahy, konkrétně návštěvou Muzea Karla Zemana. Celá expozice je pro žáky poutavá svou interaktivitou. Všechny exponáty si mohli nejenom osahat, ale i vyzkoušet. Zároveň se dozvěděli, jak se dříve točili dobrodružné filmy, ocitli se v kulisách a byli vtáhnuti přímo do filmu. Prohlédli si Prahu, zopakovali si pověsti o sv. Václavu, Bruncvíkovi..., podpluli Karlův most na lodi a užili si krásného dne ve svém třídním kolektivu.

Výlet se vydařil a všichni jsme si ho užili.

Mgr. Bc. Renáta Šťastná