To jsme si hezky užili den… 4. května jsme se v rámci projektu k volbě povolání zúčastnili Technohrátek na SOŠ a SOU Třemošnice. Dopoledne jsme se seznamovali se školou a studijními obory, které nabízí. Provázeli nás učitelé             i studenti. Měli jsme možnost si vyzkoušet práci s kovem a se dřevem. V průběhu dopoledne jsme získávali body. Pak následovaly soutěže. V první polovině jsme byli na čele, ale pak nás zradilo odkrývání obrázků a nakonec jsme se v této disciplíně umístili na bramborové příčce. Pak byly vyhlašovány výsledky dopolední části. Výsledky byly vyhlašovány od posledního místa. S každou další příčkou narůstala naše nervozita a napětí. A stále jsme neslyšeli jméno naší školy, stále nic… až nakonec. Stali jsme se vítězi. Odvezli jsme si ovocný dort, kytičku z muffinů a poukaz na paintball do Břehů. Tímto bychom za vše chtěli poděkovat všem organizátorům.

Technohratky Tremosnice 01 Technohratky Tremosnice 02 Technohratky Tremosnice 03 Technohratky Tremosnice 04

Mgr. Hana Ošlejšková a 12 osmáků