Příjemně využité dvě hodiny

V úterý 1. 2. navštívila 2. A v rámci učiva Prvouky knihovnu. Paní knihovnice Radka nám jako vždy připravila skvělé zážitky. Téma setkání bylo Zdraví a výživa. Po dotazech, co děti počítají ke zdravému životu, jsme to hned začali realizovat. Jako první přišlo  otužování  na čerstvém vzduchu s intenzivním pohybem, pohyb pokračoval i vevnitř, neboť úkolem bylo rychle najít skrýš a s radostným prožitkem - ó jak to jen paní učitelce připomnělo Rychlonožku v milovaných Rychlých šípech - být objeven. Následovala potravinová pyramida  a soutěž  družstev,  kdo uhádne nejrychleji název sportu v postupně odkrývaných políčcích. Završení skvělou zdravou chuťovkou snad není ani třeba zmiňovat, to by nebyla Radka Radkou.  Krásné zapůjčené knihy do třídy budeme prohlížet ještě dlouho. Moc děkujeme a těšíme se příště.

Navsteva knihovny 2Ai 01 Navsteva knihovny 2Ai 02 Navsteva knihovny 2Ai 03
    Navsteva knihovny 2Ai 04 Navsteva knihovny 2Ai 05 Navsteva knihovny 2Ai 06