Výlet na chovatelskou výstavu ve Svinčanech

Jako každý rok se i letos celá škola vydala pěšky na chovatelskou výstavu ve Svinčanech. Počasí vyšlo nádherně, lépe než jak předpovídali meteorologové. Prvňáci oblékli své nové reflexní vesty a celí nedočkaví se řadili do zástupu. A že byl dlouhý! Cesta probíhala hladce, před cílem jsme si sedli do trávy a posvačili. Na výstavě se nejvíce dětí hrnulo k tombole. Dalo se vyhrát plyšové zvířátko nebo živé zvířátko. V tombole byli holubi, kohouti a křečci. Další fronta byla uvnitř budovy na morčata, králíčky, andulky a různé druhy kaktusů či masožravých kytek. Za tyto domácí mazlíčky nebo přírůstky do domácí flóry se už muselo platit, ceny však byly příznivé. V první místnosti budovy jsme si prohlédli výstavu prací našich žáků. Leckdo tam našel svůj obrázek z hodin výtvarné výchovy, výrobek z keramického kroužku nebo výstup skupinové práce z hodiny přírodopisu. Moc se nám tam líbilo a těšíme se zase za rok!

chovatelska vystava svincany 12 chovatelska vystava svincany 14 chovatelska vystava svincany 33 chovatelska vystava svincany 37
    camera  Další foto...
    Mgr. Johana Sara Tichá