Výlet 1. tříd

Ve středu 19.6.2019 se prvňáčci vydali na výlet do Perníkové chaloupky pod Kunětickou Horou. Perníkovou chaloupkou nás provedl Perníkový dědek a opravil nám zažitý pohled na pohádku: "Ježibaba byla vlastně hodná paní, co ráda pekla a perníček sušila na střeše. Jeníček a Mařenka byly nevychované děti, co neuměly poprosit...." My pozdravit a poprosit umíme a tak jsme od Ježibaby dostali perníček a ukázala nám, jak se perníčky dělají. Pak jsme prošli nebem, peklem a pod krásnými košatými stromy jsme plnili úkoly s vílou. Cestou k autobusu jsme se podívali na KUNĚTICKOU HORU a pohladili zvířátka v oboře.

vylet do pernikove chaloupky 01 vylet do pernikove chaloupky 02 vylet do pernikove chaloupky 03 vylet do pernikove chaloupky 04
    vylet do pernikove chaloupky 06 vylet do pernikove chaloupky 07 vylet do pernikove chaloupky 08

Mgr. Marie Brožová, Mgr. Daniela Čepčářová a Lenka Jiřišťová