Ozdravný pobyt 2. tříd

Hotel Medlov 17. - 21. 6. 2019

17.6. - Na Medlov jsme dorazili v pořádku, hned jsme se ubytovali. Po obědě a malé poobědové pauze jsme se vydali na procházku kolem rybníku, ve kterém jsme se nakonec i vykoupali. Po večeři si děti vymyslely, jak se bude jejich pokoj nazývat a nakreslily si obrázky, které budou zdobit do konce pobytu jejich pokoj.

medlov 01 medlov 02 medlov 03 medlov 04 medlov 05

18.6. - Dnes jsme podnikli celodenní výlet. V nohách máme 13 km. Musím všechny děti pochválit, že to zvládly, hlavně ty nejmladší školkáčky, kteří ušli celý výlet bez protestů. Cestou jsme se stavili na zmrzlině a nakoupili různé dobroty. Odměnou nám bylo večerní koupání v medlovském rybníku.

medlov 06 medlov 07 medlov 08 medlov 09 medlov 10

19.6. - Dopoledne proběhl postřehový závod a odpoledne jsme dětem připravily přírodovědnou poznávací soutěž. Během dne si děti kreslily obrázky na téma Medlov. Před večeří jsme se vykoupali v rybníku a večer jsme usínali při bouřce a dešti. Na čtvrtek se moc těšíme, čekají nás sportovní soutěže.

medlov 12 medlov 13 medlov 14 medlov 15

20.6. - Děti soutěžily v trojboji - skákání přes švihadlo, trojskok a běh lesem. Po večeři se rozdaly diplomy nejenom nejlepším závodníkům a soutěžícím, ale všem účastníkům školy v přírodě. Pobyt jsme zakončili noční stezkou odvahy.

medlov 20 medlov 19 medlov 23

Mgr. Vítězslava Stodolová