Pobytově poznávací zájezd do Francie

V letošním roce pořádá naše škola pobytově poznávací zájezd do Francie na Azurové pobřeží - Kemp Les Prairies de la Mer.

Sobota: příjezd kolem poledne, nádherné počasí, sluníčko, ubytování, první koupání, prohlídka kempu.

Nedele: dopoledne místní trh v Port Grimaud, odpoledne koupání v moři i v místním bazenu.

francie 01 francie 02 francie 04 francie 05

Pondělí: dopoledne koupání v moři, odpoledne výlet do Saint Tropez lodi, návštěva filmového muzea četniků, B. Bardot, Johnyho Hollydaye, které je umístěno v místě četnické stanice známé z filmu s Louisem Funesem, procházka městem, výstup na Citadelu, krásné počasí i výhledy na moře, zpět lodi, poté večerní koupani.

francie 07 francie 08 francie 09 francie 13

Úterý:výlet autobusem do parfumerskeho městečka Grasse, nahlédnutí pod pokličku přípravy parfémů a jejich "ochutnávka", poté přejezd ke Gorges du Verdon_reka Verdon schovaná mezi skalami, kaňon zakončen nádherným jezerem, na závěr večerní nákup v Carrefouru.

francie 14 francie 15 francie 16 francie 17

Středa: volný den, koupání, koupání a koupání.

francie 18 francie 19

Mgr. Iva Sedláčková