Bleší trh

Po loňském úspěchu jsme se s deváťáky rozhodli zopakovat BLEŠÍ TRH i letos. Sešlo se sice méně použitých „pokladů z domácností“, zato jsme získali i řadu nových kousků všeho druhu a v nabídce jsme pro mlsné jazýčky měli rozmanité domácí dezerty. Děkujeme všem dobrým lidem, kteří nejsou lhostejní a pomohou, když je potřeba. Díky Vám se v pátek 3. května 2019 podařilo vybrat úžasných 7000 Kč. Tato částka bude předána rodičům vážně nemocné Kačenky Machové.

Pokud jste bleší trh nestihli a chcete finančně přispět na léčbu, můžete využít transparentního bankovního účtu, který se souhlasem manželů Machových uvádíme. Číslo transparentního účtu: 2901605372/2010. Příběh malé bojovnice s osudem si můžete přečíst na vchodových dveřích školy nebo na webu pohybprokacenku.cz.

blesi trh 01 blesi trh 03 blesi trh 06 blesi trh 08

Mgr. Eva Nevečeřalová